Dřevěné podlahy

Podlahy z tvrdého dřeva dovezené z Asie

Proč dřevěné podlahy?

Dřevo je nejstarší materiál, který s člověkem žije.

Příroda nás inspiruje v mnoha oblastech. Žasneme nad tím, jak dokonale dokáže využívat energii získanou ze slunce, kterou proměňuje v obrovské množství užitečných surovin. Jedním z těchto dokonalých vynálezů přírody je dřevo. Dá se říct, že bez dřeva, bychom se neobešli. Dřevo nás provází od samého počátku lidstva a má pro člověka obrovskou škálu využití. Kouzelné na tom je, že je to obnovitelná surovina s unikátními vlastnostmi a lze ji tedy využívat jako stavební materiál.

Třetinu rozlohy České republiky pokrývají lesy, které každý rok přibývají o cca 2000 hektarů. Celkové zásoby dříví v lesích ČR jsou zhruba 700mil. m3 a neustále přibývají. Tyto skutečnosti znamenají pro nás zásadní věc. I přes složitost problematiky získání této suroviny, používáme na Planet parket dřevo především z našich národních lesů, neboť máme jistotu obnovy a dlouhodobosti, což je jednou z našich priorit.
Dřevo je skvělý materiál pro použití na podlahy. S podlahou má člověk přímý kontakt a dřevo použité v této formě působí jako relaxační médium. Působí příznivě na duši člověka a přináší pocit klidu a bezpečí. Dřevo je díky těmto vlastnostem jedinečné. Dokážeme jej obdivovat zrakem do těch nejdokonalejších detailů, hmatem cítit propracovanou strukturu a čichem nasávat nezaměnitelnou vůni, které nikdy nebudete mít dostatek. Žádná jiná podlahovina nemá bližší vztah s člověkem. Volba dřevěné podlahy je nejen otázkou vkusu, ale především osobní záležitostí a důkazem kladného vztahu člověka k přírodě. 

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Acacia - dřevěná podlaha 1m2 , MASAC01
Masivní dřevěná podlaha Akácie. Systém pokládky lepení pero-drážka. Akácie je trvanlivé tvrdé dře..
1 730,- Kč 1 615,- Kč
Bez DPH: 1 335,- Kč
Pyinkado - dřevěná podlaha
Masivní dřevěná podlaha Pyinkado. Systém pokládky lepení pero-drážka. Pyinkado je extrémně tě..
2 639,- Kč 2 442,- Kč
Bez DPH: 2 018,- Kč
Založeno na 1 recenzích.
Používá se opensource systém OpenCart
East-family , © 2019